Географія — наука не проста.
Ти маєш знати села і міста,
Рівнини, гори, ріки та моря…
Багато ще — вас запевняю я:
І як природу треба берегти;
Де водяться, чим живляться кити;
Де добувають золото, графіт;
Як відрізнити мармур та граніт…
З 23 по 27 січня 2017 року у школі пройшов тиждень географії, який провела Добровольська М. М. Про початок тижня географії було оголошено на шкільній лінійці у понеділок.
У вівторок відбувся семінар – практикум для вчителів географії у 8 класі на тему «Основні річкові басейни. Річки». Вчитель продемонструвала вміння проводити сучасний урок з використанням новітніх інформаційно – комунікаційних технологій, застосувала багато педагогічних методів та прийомів, зокрема технологію особистісно орієнтованого та проектного навчання.
Учні, працюючи в групах, досліджували ріки України з багатьох наукових та етнологічних аспектів. Зокрема, в кожній групі працювали – історик, етнограф, еколог, географ, економіст і фольклорист. Тож про основні ріки України – Дніпро, Дністер, Дунай, Сіверський Донець, Південний Буг та ін., учні розповідали з історичним оглядом, з фізико-географічними характеристиками, розглядали сучасні екологічні проблеми річок, розповідали вірші та приказки. Результатом роботи стали яскраві та змістовні мультимедійні презентації учнів.
У середу пройшла захоплююча тематична вікторина «Ми любимо тебе, Україно!» між командами дівчат «Мандрівники» та хлопців «Мореплавці» 8 класу. Команди змагалися у спритності знань з географії України: відповідали на різноманітні цікаві запитання, розв’язували ребуси та головоломки. Переможцями стала команда дівчат.
У четвер в інтелектуальному двобої зійшлися команди сьомих класів. У вікторині «Знавці географії» змагалася команда 7а класу «Мандрівники» та 7б класу «Морські дияволи». Перемогла команда 7а класу.
Шкільним бібліотекарем Пономаренко О.І. створено книжкові виставки на тему «Черкащина – серцю любий край», та «В моїм серці живе Батьківщина».