Через поле, через гай йде до діток Миколай
Гей, пошлемо листочок до раю:
“Не забудь нас, Святий Миколаю!
Не забудьте про нас, янголятка! –
Вас прохають і хлопці й дівчатка».
19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. Батьки в ніч напередодні торжества кладуть подарунки в дитячі шкарпеточки або взуття. Найчастіше це солодощі, цукерки, шоколад. Кажуть, що подарунки отримують добрі та слухняні дітки, а тим, хто погано поводився, Святий Миколай принесе різочку (прутик). Проте маленькі хлопчики і дівчатка в очікуванні чарівного свята і подарунків не вередують і поводяться гідно, намагаючись сподобається Святому Миколаю.
Існує також загадкове повір’я: якщо в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов’язково виконає. Діти, які вже вміють писати, в листах просять покровителя виконати їхні мрії. Саме доброта і віра в чудо здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.
До дня Святого Миколая пройшли чудові свята у 1б та 2-му класах. Діти із задоволенням виконали цікаву вправу з цеглинками Лего, а потім отримали повідомлення від Святого Миколая про те, що сталася велика прикрість, а саме, був дуже великий вітер, який розвіяв зірочки-помічнички по всьому небу. І тепер Святий Миколай блукає, а щоб засвітити йому дорогу, треба зірочки повернути на своє місце. А щоб визбирати всі зірочки, треба пройти ряд цікавих випробувань.
Отож діти, об’єднавшись у три команди, почали наввипередки виконувати завдання: відгадували загадки, складали пазли, прикрашали ялинку, малювали. А ще весело співали та виконували смішні руханки. Таким чином вдалося зібрати всі зірочки і з букв, зображених на них, скласти слово «Миколай».
А господар свята і не забарився. Прийшов зі своєю чарівною торбинкою і наділив діток солодкими подарунками.
Цього дня Святий Миколай відвідав ще кілька молодших класів і вручив дітворі гостинці.